Kontakto.cz - roztoky pro čočky a oční kapky za nej ceny!

kontaktní čočkyPředpokladem bezpečného a bezproblémového užívání kontaktních čoček je pečlivá peče o ně. K tomu slouží zejména roztoky pro kontaktní čočky a oční kapky. Dovolte nám, abychom Vám poradili s výběrem toho nejvhodnějšího roztoku na kontaktní čočky.

Eshop Kontakto.cz - jeden z největších prodejců kontaktních čoček na českém trhu, nabízí široký sortiment příslušenství pro kontaktní čočky, který zahrnuje nejen roztoky pro kontaktní čočky, ale také pouzdra na čočky a zvlhčující oční kapky.

Značkové roztoky na kontaktní čočky

U nás koupíte kvalitní roztoky pro čočky populárních značek Clean Active,  OPTI-FREE, SOLO-Care, Eyeye All in One, RENU, Horien, Zero-Seven, Avizor, Aqua Balance, Biotrue, Complete, EYE SEE, Wöhlk a Zeiss za velmi přijatelné ceny.

Zvlhčující oční kapky a pouzdra

K čemu by byly roztoky na čočky bez pouzdra na čočky? K výhodným balením roztoků na čočky získáte pouzdra na čočky zdarma. Pouzdro na kontaktní čočky je třeba pravidelně střídat, aby se zamezilo kontaminaci škodlivými organismy. Pro pohodlnější užívání kontaktních čoček a zejména pokud trpíte syndromem suchého oka, doporučujeme si ke každému balení čoček přiobjednat také zvlhčující oční kapky - tzv. umělé slzy.

Nejvýhodnější ceny na českém trhu + doprava zdarma

Prohlédněte si naši nabídku nejlevnějších kontaktních čoček v ČR, a zjistíte, že nakupovat u nás pravidelně se opravdu vyplatí. A to nejen díky faktu, že na objednávky od 1500 kč je doprava ZDARMA, ale také proto, že s každou objednávkou na Váš účet přibudou body, které můžete vyměnit za další slevy na budoucí objednávky.